Kurumsal

Biz Kimiz?

AHURA İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Firmamız 2020 Tarihin de kurulmuştur.

Alt Yapı İnşaatları, Üst Yapı İnşaatları, Konut İnşaatları, Sanat Yapıları, Taş Ev Projelerinde halkımızın hizmetindeyiz.

2000/2001 arasında Ankara Kırıkkale bölünmüş yolu makimsan
2001/2005 Ankara Büyükşehir doruk İnşaat aslanlar inşaat
2005 yılında Gaziantep Urfa otoyolu kolin inşaat
2005 2012 Sivas karayoları divriği Arapgir şimşekler
2011/2017 Çanakkale Ayvacık küçük kuyu bölümüş yolu kalyon inşaat
2014/2015 Ufuk Üniversite kampüsü
2018/2020 Kalyon içtaş kuzey ege otoyolu
2020/2021 Kuzey Marmara Anadolu bakım işletme faaliyetleri gibi pek çok çalışma da aktif görev aldık.

 

Misyonumuz

Kentlerimizin geleceğinin çağdaş çizgilerle şekillenmesine imkan sunacak ulaşım ve yaşam alanlarının inşaasını, ileri teknolojileri kullanarak, yüksek kaliteli ve verimli işler ortaya koyarak, müşteri memnuniyeti ve güvenini her unsurdan önde tutarak gerçekleştirirken; insanı merkeze alan sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde, çevreye duyarlı, evrensel değerlere saygılı, sürdürülebilir bir büyüme sürecine öncü olmak ve ülkemizin kalkınmasına, insanımızın yaşam standartlarının yükselmesine katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Sahip olduğu deneyim, bilgi, yetkinlik ve güçlü kadrosuyla, bölgelerin standartlarını değiştiren; gerçekleştirdiği mega projelerle, ülkemizde olduğu kadar uluslararası piyasalarda da sözüne güven duyulan, saygın bir firma olmak.AmaçErat İnşaat olarak, özgün, teknik uzmanlık ve yüksek kapasite talep eden projeleri gerçekleştiren, performans ve rekabet gücünü sürekli ileriye taşıyan, alanında ilk tercih edilen firmalardan biri olmayı sürdürmeyi amaçlamaktayız.Köklü geçmişimizin bizlere sağladığı güç ve özgüvenle en kaliteli ve verimli hizmeti sunmak, insan kaynaklarımızı daha da geliştirmek, teknolojik altyapımızı sürekli güncel tutmak bizleri her zaman farklı kılacaktır.Kurumsal kimliği, temel değerleri ve misyonu doğrultusunda ülkemizin ulaşım altyapısının yeniden düzenlenmesine katkı sağlayan, hizmet sunduğu alanlarda yüksek kalitede iş üreten ve insanı merkeze alan toplumsal sorumluluk bilinci ile sektörüne örnek teşkil eden bir kurum olmayı devam ettirmek temel hedeflerimizdir.

İnşaat, her durumda bilinen anlamda bina yapımı anlamına gelmemektedir. Bina, yapı inşaatının yalnızca bir alt sınıfını teşkil etmektedir. Toplumların bireysel gündelik ihtiyaçlarının yanında yine toplumsal refahı arttıracak birçok tesis ve tesislendirme inşaatın kapsamında yer alır. Barajlar, su depoları, kanallar, açık ve kapalı su hatları, kaldırım taşları, altyapı, çevre düzenlemeleri(peyzaj mimarlığı), karayolları, demiryolları, havaalanları, meydanlar, parklar, sosyal donatılar gibi insanlığa hizmette kullanılan tesisler belli hizmet dönemleri için inşa edilirler.Mimarlık, inşaat mühendisliği, peyzaj mimarlığı, iç mimarlık projeleri, çalışmaları içinde inşaat önemli bir yer almaktadır.İnşaat yapı ya da yapı çevresinin, altyapının projenin oluşturulma, montaj işlemidir. Büyük ölçekli inşaatlar kapsamlı birçok görevler içerir. İnşaat, belli bir bölgedeki bina, altyapı, havaalanı, baraj gibi geniş anlamda yapı veya yapı çevresinin oluşturulma aşamasıdır. İnşaat aslında pek çok işin aynı anda yürütüldüğü bir süreçtir. Normalde iş , tasarım mühendisi, proje mimarı, inşaat mühendisi, mimar, peyzaj mimarı, iç mimartarafından denetlenir, ve bütün işler proje yöneticisi tarafından yönetilir.

TOP